Startliste (googleDocs)

Startliste (pdf)

Kl. 10.20 Stilstafetspring        
           
Holdleder: Tina Pedersen        
Start tid: Afd.: Hold: Navn: Hest: Klub:
10.20 B 1 Emilie Pedersen Celeste SAR
10.20 B 1 Sophia Pedersen Speedy SAR
10.20 B 1 Isabella Sørensen Fenja SAR
           
           
Kl. 11.00 Ponygames        
           
Holdleder: Tina Pedersen        
Start tid: Afd.: Hold: Navn: Hest: Klub:
11.00 A 1 Katja Christensen Fandango NOR
11.00 A 1 Diana Thyring Spirit NOR
11.00 A 1 Christina Hovmand Faxi NOR
11.00 A 1 Sia Johansen Tiramisu NOR
           
Holdleder: Ditte Ploug        
Start tid: Afd.: Hold: Navn: Hest: Klub:
11.00 Bredde 0,5 Emma Hansen Haffi LFHR
11.00 Bredde 0,5 Anton Ploug Rogren Mickey LFHR
11.00 Bredde 0,5 Ida Hansen Machel LFHR
           
Holdleder: Heidi Bagge Hansen        
Start tid: Afd.: Hold: Navn: Hest: Klub:
11.30 Bredde 1 Karina Hansen Dråbe LFHR
11.30 Bredde 1 Aliena Svendson Star LFHR
11.30 Bredde 1 Clara Amalie Dahlstrøm Manse LFHR
           
Holdleder: Bo Olsen        
Start tid: Afd.: Hold: Navn: Hest: Klub:
11.30 Bredde 2 Johanne Olsen Haffi LFHR
11.30 Bredde 2 Salome Buxbom Isabella LFHR
11.30 Bredde 2 Dalila Buxbom Machel LFHR
           
Holdleder: Tina Jørgensen        
Start tid: Afd.: Hold: Navn: Hest: Klub:
12.00 Bredde 3 Sebastian Jørgensen Beauty LFHR
12.00 Bredde 3 Jack Rinnov Catalina LFHR
12.00 Bredde 3 Pia Adamsen Tinker LFHR
           
Holdleder: Heidi Pyndt        
Start tid: Afd.: Hold: Navn: Hest: Klub:
12.00 Bredde 4 Laura Pyndt Twilight LFHR
12.00 Bredde 4 Karen Bagge Dråbe LFHR
12.00 Bredde 4 Nanna Zibrandtsen Smokie LFHR
12.00 Bredde 4 Freya Kristensen Haffi LFHR
12.00 Bredde 4 Nanna Carlsen Machel LFHR
           
Holdleder: Britt Carlsen        
Start tid: Afd.: Hold: Navn: Hest: Klub:
12.30 B 1 Julie Stimose Limpo LFHR
12.30 B 1 Ida Henningsen Catalina LFHR
12.30 B 1 Ida Pedersen Mary LFHR
12.30 B 1 Lina Rasmussen Diva LFHR
           
Holdleder: Annika Hansen        
Start tid: Afd.: Hold: Navn: Hest: Klub:
12.30 B 2 Maja Rasmussen Isabella LFHR
12.30 B 2 Simone Jørgensen Shadow LFHR
12.30 B 2 Thea Huge Bella LFHR
           
Holdleder: Britt Carlsen        
Start tid: Afd.: Hold: Navn: Hest: Klub:
13.00 C 1 Kristian Vennevold Prometheus LFHR
13.00 C 1 Hanne Bratholm Thanos LFHR
13.00 C 1 Britt Carlsen Tinker LFHR
           
Holdleder: Tina Jørgensen        
Start tid: Afd.: Hold: Navn: Hest: Klub:
13.00 C 2 Mona Mortensen Jardine LFHR
13.00 C 2 Pernille Stimose Limpo LFHR
13.00 C 2 Pernille Hartmann Eriksen Viggo LFHR
13.00 C 2 Maria Kauffmann Mikkelsen Dubben LFHR

Velkommen til

LFH Rideklubs Breddestævne

d. 7. maj 2016

3. Kvalifikationsrunde (finale)

 

Startliste

Stævneinformationer

Stævneledelse: LFHR Stævneudvalg, Louise Jørgensen Tlf.: 25 14 49 09

Sekretariat: Hanne Bratholm Tlf.: 40 50 77 87

Adresse: Rågelundevej 24, 4892 Kettinge

Opstaldning: Aftales inden stævnet. Ingen heste udefra i stalden.

Café: Biksen har åbent under hele stævnet.

Det er muligt at bestille mad til frokostpausen efter infomøde.

Rygning: Rygning ikke tilladt i staldområde.

Melde til start: Alle ryttere bedes melde til start i sekretariatet.

Parkering: Følg skiltning.



Infomøde/Holdledermøde (Stilstafetspring & Ponygames) kl. 9.00

I rytterstuen

Læs mere ...

Aktiviteter

Ingen begivenheder

Klubtøj

Køb her

 

 

 

 

 


 

Grusgraven er åben

 Læs mere her